0Shares

Opel Adam bie në mesin e automobilave me më së shumti mundësi për individualizim sipas përzgjedhjes së blerësve.

Modeli i vogël “lifestyle” i Opel ka fituar edhe një mundësi të personalizimit me shenjën Black Jack.

Opsioneve të deritanishme i është shtuar edhe një tjetër, e cila do të gjendet së shpejti në ofertë, Opel Adam Black Jack, transmeton KosovaPress.

Në këtë version dominojnë detaje të zeza: tavani, retrovizorët e jashtëm dhe për herë të parë mbuluesi i motorit i ngjyrosur me nuancën e zezë elegante Onyx Black.  Përveç Opel Adam të rregullt, opsioni i ri Black Jack është i pranishëm edhe në modelet tjera nga familja, siç janë Adam S, Adam Rocks dhe Adam Rocks S.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)