0Shares

Këto ditë në Bullgari prezantohet oferta turistike e Maqedonisë në edicionin e 34-të ndërkombëtar i Panairit të Turizmit ”Holiday&Spa Expo”, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Sipas Agjencisë për promovim dhe mbështetje të turizmit (APMT), janë realizuar takime me operatorë turistik, agjenci turistike dhe me Odën turistike të Bullgarisë.

Përnderyshe, panairi mbahet në Sofje, ndërkaq ofertat e tyre i kanë prezantuar 377 ofertues të ndryshëm./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)