0Shares

Zhvillim i teknologjisë në masë të madhe po cenon romancën dhe intimitetin e njerëzve.

Një dëshmi për këtë është rasti që ka ndodhur në Briancon të Francës, kur një automjet i shërbimit “Street View” i Google ka fotografuar këmbët e një çifti, teksa po kryenin marrëdhënie në një dhomë zhveshjeje. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)