0Shares

Një video e shpërndarë në rrjetet sociale ka bërë që shumë njerëz të komentojnë rreth saj, në mënyra të ndryshme.

Bëhet fjalë për një video, përcjell Telegrafi, e cila thuhet se është regjistruar në Kinë dhe në të cilën shihet një nxënës, para dërrasës së zezë.

Ajo për të cilën është shpërndarë kjo video është fakti se ky nxënës, duke mos ditur për të zgjidhur detyrën, kërkon ndihmën e shokëve të tij.

Por, duke mos e kuptuar ndihmën e tyre, ai jep një përgjigje interesante. /Telegrafi/

✌️😭😂

A post shared by @bestviideo on Jun 15, 2017 at 4:10am PDT

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)