0Shares

Një bionde ec rrugës dhe e pyet një kalimtar:
– Më falni, çfarë do të thotë “I don’t know”?
– Nuk e di… – përgjigjet kalimtari.
– O Zot, askush nuk e di…

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)