0Shares

NRG Band ka sjell projektin më të ri muzikor.

“Balkanbooty”, titullohet kënga më e re e grupit pejan, i cili është shoqëruar me videoklip.

Kënga është moderne e përberë prej elementeve ritmike ballkanike, transmeton Telegrafi.

Edhe në këtë projekt Nrg Band i kanë qendruar besnik stilt të tyre, dhe pritet të vazhdojë suksesin e madh të këngëve të mëparshme sikurse janë: “Ajo Mkallim”, “Mos Ma le Fajin”, “Thirrem” etj.

Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge i ka realizuar Besnik Qaka, njëherësh vokalist i grupit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)