0Shares

Këngëtarja Nora Istrefi ka lënë përshtypje të jetë penduar me lidhjen e saj aktuale.

Sipas një postimi që ka bërë në rrjetet sociale, vërehet një luhatje në qëndrimin e saj rreth marrëdhënies me Robertin, edhe pse ky është vetëm një supozim dhe nuk ka asgjë konkrete.

“Të tjerë na duan, të tjerë do duam, me të tjerë përfundojmë!”, është shkrimi që Nora ka postuar edhe në Twitter edhe në Facebook. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)