0Shares

Nora Gjakova ka arritur të marrë medaljen e bronztë në kampionatin evropian.

Ajo ka arritur të triumfojë në përballje me rivalen e saj pa ndonjë problem.

Gjakova mposhti në garë për medaljen e bronztë xhudisten bullgare Ivelina Ilieva.

Kujtojmë që kampionati evropian është mbajtur në Varshavë të Polonisë.

Përveç Norës që morri medaljen e bronztë, në Kampionatin evropian me medaljen e artë u stolis Majlinda Kelmendi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)