0Shares

Noizy ka hapur dyert e shtëpisë së tij për emicionin “All Access” të Shqipërisë, ku ka shpalosur jetën e tij private si kurrë më parë.

Reperi nga Shqipëria, rrallë herë është paraqitur në publik me lajme nga jeta e tij personale, por këtë herë, fansat e tij kanë kuptuar të gjithë jetën e tij: ku fle, ku ushqehet e gjithçka rreth Noizyt.

Këtë shpalosje ai e ka bërë për emisionin “All Access”, të cilët kanë xhiruar shtëpinë e tij, me të gjitha detajet në të.

Noizy ndërkohë ka paralajmëruar që në këtë vit do të sjellë shumë hite, e po ashtu edhe albumin e radhës, në të cilin tashmë është duke e punuar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)