0Shares

Pas dimrave të ftohtë e të përcjellur me veshje të trasha, vjen pranvera, stina kur na fillojmë me vesh ma pak, e me dalë ma shumë. Pranvera është koha perfekte për ushqime të shëndetshme, ushtrime në natyrë, e përgatitje të trupit për stinën e verës.

Ti ke shumë miq, por koordinimi me ta për me dalë për ushtrime shpesh nuk është i mundur. Me përmbajtje të lartë të vitaminave, pijet e Jaffa në paketime të vogla mund të jenë një shoqërues perfekt i pranverës, për ushtrime, për punë apo edhe për aktivitete të përbashkëta me familjen.

Pijet e Jaffa vijnë në lloje të ndryshme të frutave, si Jaffa dredhëz dhe Jaffa boronicë. Nëse dëshironi një kombinim vitaminash, Jaffa vjen tek ju me kombinimin e frutave të shumta në një paketim të vetëm; Jaffa Multivitaminë.

Njoftohu me shoqëruesen e pranverës, Jaffa Champion. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)