0Shares

Shumë prej nesh kanë fotografi gjatë fëmijërisë sonë që mund t’ju vijë turp sot që i shikoni dhe duam t’i harrojmë.

Por vëllezërit dhe motrat në këto foto kanë përqafuar çdo foto të keqe të tyre dhe kanë rikrijuar edhe një herë ashtu siç ishin të vegjël.

Bored Panda ka përpiluar disa nga përpjekjet më të mira nga e gjithë bota dhe në disa – përveç shtimit të mjekrës, duket sikur koha ka ndaluar, transmeton mapo.

Shikoni fotot dhe do qeshni me lot.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)