0Shares

Dyshja Dj Blunt dhe Real 1 kanë njoftuar se do të sjellin një projekt të ri surprizë, pas suksesit me ‘Pare si Rama, Pare si Thaçi.’

Ka vetëm pak javë që e kanë publikuar këtë këngë, dhe me një publikim në Instagram kanë treguar do të vijnë me projekt të ri ditën e enjte.

Duket se reperët kosovarë kanë vendosur të hyjnë fuqishëm në treg, pasi mendohet se do të sjellin nga një këngë çdo muaj.

Ndërkohë, projekti i tyre i fundit ‘Pare si Rama, Pare si Thaci’ ka arritur mbi 500 mijë klikime.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)