0Shares

Nipi: Gjyshe si je? Erdha të të vizitoj, të shoh si je…
Gjyshja: Lëri këto, sa para të duhen?

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)