0Shares

Temperaturat e ulta na bëjnë që të mbrohemi nga i ftohti në çfarëdo lloj mënyre.

Sado që t’i kemi këpucët e përsosura për dimër, ndonjëherë, e veçanërisht kur temperaturat shënojnë disa gradë nën zero, i ftohti depërton në këmbët tona.

Por, kjo video do t’ju tregojë një mënyrë të thjeshtë se si t’i thoni lamtumirë të ftohtit në këmbë teksa ecni nëpër dëborë.

Krejt çfarë ju duhet për këtë truk është një copë mbështjellëse alumini, ndërsa për më shumë shikojeni videon e mëposhtme.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)