0Shares

Një kombinim shumë i bukur është ai i ngjyrës portokalli (apo ngjyra agrumeve) me të kaltrën.

Këto ngjyra mund t’i vishni si me bluzë, këpucë, çanta, por edhe me kostume apo xhaketa. Megjithëse këto ngjyra i përshtaten shumë stinës të ngrohtë, janë pak të papërshtatshme për zyre apo në jetën e përditshme. Por janë perfekte në fundjavë apo në një ‘party’ me miqtë.

Propozime të shumëllojshme ju vinë nga Salvatore Ferragamo, Topman Design, E. Tautz, Gucci dhe Hermes. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)