0Shares

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar i cili nga vetura Mercedes me targa lokale kishte shtënë një drejtim të një lokali.

Ngjarja ka ndodhur të dielën në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë.

Sipas raportit të Policisë, Njësiti policor ka ndalur veturën dhe gjatë kontrollit ka gjetur dhe konfiskuar një armë të llojit Zastava me një karikator dhe gjashtë fishek të cal 7.62 mm.

Me autorizim të Prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)