0Shares

Në Kalendarin e Emetimit për Letrat me Vlerë të Republikës së Kosovës – 2017, është parashikuar që të ketë të rritje, raporton RTKlive.

“Shuma bruto e synuar për tu ngritur përgjatë kuartalit të dytë të 2017, përfshirë edhe rifinancimin, do të jetë 140 milionë euro”, thuhet në publikimin e BQK-së, për letrat me vlerë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)