0Shares

Nesër, klubi letrar ‘Metafora’ në Tetovë organizon manifestimin letrar ‘Shtigje poetike’, njofton Telegrafi Maqedoni.

Kemi nderin t’ju ftojmë të merrni pjesë në shënimin e 21 marsit – Ditës botërore të poezisë, me ç’rast Klubi letrar ,,Metafora”, (i themeluar nga Shoqata për kulturë ,,Tradita” – Tetovë), do të organizojë Manifestimin letrar ndërkombëtar ,,Shtigje poetike”.

Kjo veprimtari letrare do të mbahet më 21 mars 2017 (e martë), në orën 19:00, në Klubin e artistëve ,,Oda”, në Tetovë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)