0Shares

Një video e publikuar në internet tregon momentin kur një veturë, në të cilën gjendej edhe një luan po shëtitej rrugëve.

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, bëhet për disa pamje të marra në kryeqytetin pakistanez, Karachi.

Po sipas medieve të huaja, pasi këto pamje janë publikuar në rrjetet sociale, ka reaguar edhe ministri pakistanez, Sohail Anwar Sial, i cili ka dhënë urdhër që të merren masat e nevojshme.

Por çfarë ka bërë më së shumti përshtypje ka qenë reagimi, gjegjësisht përgjigja e pronarit në momentin që është arrestuar.

Arsyetimi i tij ka qenë se ai ishte duke e çuar luanin tek veterineri. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)