0Shares

Prej se kanë filluar të prodhohen veturat, shfrytëzuesit e tyre janë përpjekur që t’i zbukurojnë dhe ndryshojnë pamjen për më mirë.

Derisa në shumë raste kemi ndryshime pozitive, më poshtë mund t’i shihni dhjetë dështime, që i kanë dëmtuar pamjen dhe ulur efikasitetin, transmeton Telegrafi.

Mercedes-Benz C-Class i mbuluar me shtresë që duket si ndryshk, si dhe Nissan GT-R me një palë shkallë të çuditshme, janë në mesin e këtyre veturave.

“Lërini rehat veturat dhe mësoni fëmijët të mos bëjnë një gjë të tillë”, është një koment që e shoqëron rastin.

Në të njëjtën kohë, kërkohet që të mos bëhen këto intervenime amatore, sepse mund të kenë pasoja të mëdha më pas. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)