0Shares

– A e di që djali im i madh është kopja ime?
– Po kjo ndodh për shkak të ndikimit të gjeneve.
– Vërtet? E pse djali im i vogël ngjan me fqinjin?
– Ajo ndodh për shkak të ndikimit të rrethit.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)