0Shares

Shoferi i paidentifikuar nga Zheijang i Kinës, ka hëngër bari, në momentin që policët e kanë detyruar të bëjë testin për të parë nëse ka konsumuar alkool.

Filmimi i postuar më poshtë, e tregon atë teksa kryen veprimin bizar, pasi ishte ndaluar për vozitje të parregullt, transmeton Telegrafi.

Mësohet se ai ka dalë të jetë dy herë mbi limitin e lejuar dhe e kanë dërguar menjëherë në spital, ndërsa së shpejti dërgohet para drejtësisë.

Sjelljet e tij të pazakonta shkaku i dehjes, janë përfolur shumë në rrjetet sociale duke u përdorur si mahi.

“Dehja e tepërt të kthen në barngrënës”, është një nga komentet e shumta lidhur me rastin. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)