0Shares

Reperi amerikan, Nas, është duke kërkuar që një fans i talentuar i tij të hapë koncertin e tij në Londër në O2 Arena muajin e ardhshëm.

Krijuesi i hitit “Hero” ka bashkuar forcat me radion britanike Choice FM për të zgjedhur një talent që është edhe fans i tij, për të hapur koncertin e madh në Londër para Meek Mill.

Nas do të mbajë koncertin e tij në Londër më 19 mars të këtij viti në kuadër të turneut të tij evropian./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)