0Shares

Skuadra e Napolit ka mundur të nxjerrë vetëm një pikë në udhëtim te Udinese.

Takimi i zhvilluar të hënën në Stadio Friuli ka përfunduar pa gola.

‘Partenopei’ e testuan vetëm një herë në 90 minuta portierin vendas në një takim të varfër me raste shënimi.

Ky barazim e lë Napolin gjashtë pikë prapa liderit Juventus. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)