0Shares

Melos Nallbani ka fituar turneun ‘Consolation’ në Manastir.

Tenisti i talentuar i klubit Peja, ka mposhtur në finalen e madhe garuesin maqedonas, Marko Stoilkovski, 2:1 (2/6, 6/1, 10/6).

Kjo është fitorja dhe suksesi më i madh në karrierën e të riut Nallbani, që mposhti në finale tenistin më të mirë të Maqedonisë.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)