0Shares

Çmimet e naftës në bursat ndërkombëtare kanë vazhduar të rriten edhe të enjten. Por edhe sot, sikurse edhe ditëve të tjera, nafta e papërpunuar e Londrës ka vazhduar të prij me çmim ndaj asaj amerikane.

Për momentin nafta bruto Brent e Londrës u rrit 19 cent në 115.09 dollarë për fuçi. Nafta bruto amerikane për marsin ra 7 cent në 97.87 dollarë për fuçi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)