0Shares

Për nder të festave të fundvitit, kryetari i Prishtinës, Isa Mustafa u ka shpërndarë dhurata fëmijëve të familjeve të dëshmorëve, invalidëve dhe veteranëve të luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Me ketë rast, kreu i Prishtinës iu ka uruar fëmijëve shumë shëndet dhe një vit të mbarë në vitin 2013.

Isa Mustafa ka premtuar me këtë rast se Komuna e Prishtinës do të vazhdojë të kujdeset për fëmijët e familjeve të dëshmorëve, invalidëve dhe ushtarëve të UÇK-së, sepse këto familje meritojnë shumë më shumë që “ne kemi qenë në gjendje të bëjmë kësaj radhe”, transmeton Koha.net. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)