0Shares

Po vazhdon spektakli në Big Brother Albania 9.

Mbrëmë kanë debatuar dy prej protagonistëve në ‘shtëpinë” më të madhe televizive shqiptare.

Musa morri guximin të luajë rolin e analistit dhe i shpjegoi Bernardit se përse tradhtojnë femrat.

Për më tepër ndiqeni videon.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)