0Shares

Lulishtja “Bloom & Wild” ka realizuar një fotografi, e cila në shikim të parë duket se ka vetëm një tufë lulesh të shumëngjyrshme. Megjithatë, në mesin e këtyre luleve diku ekziston edhe një vezë e fshehur.

Kjo fotografi është publikuar në profilin e lulishtes “Bloom & Wild” në Facebook, ku thuhet se veza nuk është e ngjyrosur por se thjeshtë duhet të kërkojnë një vezë të thjeshtë, transmeton Telegrafi.

Shikoni fotografinë e postuar më poshtë, mundohuni ta gjeni vezën e fshehur në lule. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)