0Shares

Ministria e Punëve të Brendshme pasdite përmes një njoftimi sqaroi se lidhur me ngjarjet në Kuvend më 27 prill nuk është kryer kontroll në shtëpinë e I.J., nga Kumanova sepse një urdhër i tillë dha gjykatësja e procedurës paraprake nga Gjykata Themelore Shkup 1, përcjell Telegrafi Maqedoni.

“Në orën 06:15 minuta u vendos kontakt telefonik me gjykatësin e procedurës paraprake nga Gjykata Themelore e Shkupit 1, e cila u informua për gjendjen momentale (se askush nuk e hap derën) ku gjykatësja tha të mos procedurohet sipas urdhrit me shkrim (të mos hyjnë në banesë duke thyer derës e hyrjes”, sqarohet në njoftimin e MPB-së. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)