0Shares

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, dëshiron të rikthehet në “shtëpinë e ti” te Chelsea.

The Sun shkruan se portugezi është duke pritur thirrjen nga miliarderi i Bluve, Roman Abramovich, i cili është i paepur të sjellë një menaxher të ri në skuadrës.

Rafa Benitez e ka humbur shansin për të vazhduar me Chelsean pas një serie të tmerrshme rezultateve që kulmoi me disfatën e të shtunës 3-2 nga Newcastle.

Mourinho, i cili është i sigurt se do të largohet nga kampioni e Spanjës, Real Madrid, këtë verë, tashmë është bombarduar me oferta joshëse. Por ai do t’i injorojë të gjithë nëse i vjen shansi të kthehet në Stamfrod Bridge. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)