0Shares

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, i cili të dielën fluturoi në Manchester për të përcjellë fitoren e United ndaj Evertonit, thotë se dëshiron fitore ndaj Djajve të Kuq në derbin e mesjavës.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)