0Shares

Në Ukrainë është filmuar adoleshentja e njohur vetëm si Misha, që me vallëzimin provokues, ka bërë që një motoçiklist të shkaktoi aksident.

Derisa ajo bënte lëvizje të ndryshme në skaj të rrugës, motoçikleta që i kaloi pranë u përplas për një BMW dhe ngasësi u rrëzua, transmeton Telegrafi.

“Çfarë po pret, thirre shpejtë autoambulancën”, dëgjohet duke thënë shoqja, ndërsa Misha shkon pranë viktimës.

Nuk dihet për gjendjen e tij, por besohet se ka shpëtuar vetëm me disa lëndime jo serioze. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)