0Shares

Fehad Arshad ka qenë duke e ngasë motoçikletën në një rrugë të Londrës, kur është dashur të skajohet me shpejtësi, shkaku i një furgoni që i shkoi pranë.

Motoçiklisti pretendon se këtë veprim e ka bërë shoferi, derisa voziste me njërën dorë, sepse ishte duke e kruar hundën, transmeton Telegrafi.

Filmimi i postuar më poshtë, e tregon momentin kur ai i ka rënë borisë dhe i ka folur te dritarja, meqenëse po vazhdonte me këtë ves të pështirë.

Me videon që e tregon ngjarjen e pazakontë, Arshad dëshiron ta identifikojë ngasësin dhe ta vë para drejtësisë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)