0Shares

Policia e Kosovë njoftoi se ka arrestuar një person, të cilit gjatë verifikimit i është gjetur motoçikleta e padoganuar si dhe një mjet i mprehët, thikë.

Në raportin e Policisë thuhet se gjatë shoqërimit për në Stacionin policor ai ka kërcënuar zyrtarët e Policisë së Kosovës.

Motoçikleta dhe thika i janë konfiskuar, ndërsa me urdhër të Prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)