0Shares

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, me periudha dielli dhe vrënësira. Në pjesën jugore dhe verilindore të vendit, në pjesët më të larta mund të ketë të reshura të dobëta shiu, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Do të fryjë erë e lehtë veriore. Temperatura minimale do të lëvizë nga 6°C në 14°C, kurse ajo maksimale do të lëvizë nga 20°C e deri më 28°C. Në Shkup e rrethinë do të ketë mot të ngjashëm. Temperatura do të lëvizë nga 12°C e deri më 26°C./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)