0Shares

Kate Moss ka zbuluar se ajo i kishte urryer gjinjtë e saj kur kishte qenë e re.

Duke folur për Elle, supermodelja thotë se ajo kishte dënesur para fotografimeve nudo.

“I urreja gjinjtë e mi më shumë se gjithçka tjetër si tinejxhere, pasi kisha gjoks të rrafshët dhe kisha një shenjë të madhe në njërën”.

“Do të bëja gjithçka të mos hiqja pjesën e sipërme të veshjeve. Kam qarë për shumë vite”, ka thënë modelja.

Kate po ashtu ka falënderuar të dashurin e asaj kohe, aktorin Johnny Depp, që i kishte qëndruar pranë dhe e kishte mësuar të përballet me famën. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)