0Shares

Presidenti i Interit Massimo Moratti, mendon se ata janë të aftë ta fitojnë Scudetton këtë sezon.

Interi mposhti Napolin gjatë vikendit të kaluar dhe tash pozicionohet i dyti në tabelë, prapa Juventusit.

“Scudettoja? Mendoj se është në aftësitë tona. Ne do të shohim në fund të sezonit nëse klubet tjera kanë shanse më të mëdha se sa ne, por për momentin ne mendojmë gjëra të mëdha”, ka thënë Moratti. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)