0Shares

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, i ka bërë thirrje mesfushorit Wesley Sneijder që të vendosë sa më shpejt për të ardhmen e tij.

“Ne po presim vendimin e Sneijder, pasi kemi arritur marrëveshje me Galatasarayn”.

“Tani është në dorën e lojtarit dhe shpresojmë se do të ndodh së shpejti. Ne shpresojmë se ai do të marrë një vendim sa më shpejt që është e mundur”, ka thënë Moratti. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)