0Shares

Sveta Bilyalova nga Moska e Rusisë, ka improvizuar një skenë ku duket sikur një këlysh luani po urinon mbi të.

Por, shikuesit e kanë vërejtur se dikush është duke hedhur ujë, ndërsa shprehja në fytyrën e saj është e rrejshme, transmeton Telegrafi.

“Ditëve të sotme, njerëzit bëjnë gjithçka për famë, gjeje një formë tjetër të tregosh trupin e bukur”, është një koment lidhur me rastin.

Madje, shumë njerëz e kanë kritikuar modelen e veshjeve të brendshme, se po shfrytëzon kafshët për të rritur ndjekësit në rrjetin social. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)