0Shares

Audi ka publikuar reklamën e modelit A8, sipas të cilës kjo makinë ka mundësi që të parkohet vet.

Megjithëse veturat nga kjo gjeneratë nuk kanë nevojë të madhe për ndryshime, modeli ri është gati të lansohet dhe duket se është i pajisur me shumë lehtësira, transmeton Telegrafi.

Fakti që e ka këtë funksion po mendohet se mund të ketë edhe autopilot për relacione të shkurtra.

Pos që lansohet më 2018, nuk janë bërë të ditura detajet e këtij A8-shi që është një makinë kryesisht familjare. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)