0Shares

Vetëm me pak xhel dhe ju mund të zgjidhni modelin e flokëve për meshkuj, këtë verë.

Flokët e shkurtër kurrë nuk dalin nga moda, ndërsa këtë verë, tendenca moderne janë frizurat në vijim. Prandaj, zgjidhni modelin që bën për ty. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)