0Shares

Shikojeni videon dhe gatuani vetë këtë ushqim fenomenal. E gjitha që duhet të bëni është që të ndiqni atë që ndodh në këtë xhirim, transmeton Telegrafi.

Përbërësit:

▪ 1 zog pule
▪ rreth 50 g gjalpë
▪ 40 thelpinj hudhre
▪ gjysmë luge e vogël kripë
▪ një e katërta e lugës piper të zi
▪ 1 degëz rozmarine

/Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)