0Shares

Modelja australiane, Miranda Kerr, ka shkrirë borën në Evropë me fotografitë e saj të fundit të realizuara në të rroba të banjos.

Supermodelja e Victoria’s Secret shfaqet në dy fotografi më e bukur se kurrë më parë. Në foton e parë ajo tregon linjat e saj trupore duke fshehur gjinjt me duar, teksa gjithë ajo që ka të veshur është një palë të brendshme në pjesën e poshtme.

Në fotografinë tjetër ajo shfaqet përsëri në të brendshme ngjyrë të gjelbër që përshtaten aq mirë me sytë e saj të mrekullueshëm.

Miranda Kerr është e martuar me Orlando Bloom dhe gëzon një martesë të lumtur me të dhe fëmijën e tyre. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)