0Shares

Ministri i Financave Avdullah Hot, në cilësinë e guvernatorit të Republikës së Kosovës në Bankën Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH), ka udhëtuar sot për vizitë zyrtare në Qipro, ku do të marrë pjesë në takimet vjetore të BERZH-ës, që do të mbahen nga data 09 maj deri më 12 maj 2017.

Gjate kësaj vizite Ministri Hoti pritet të takohet me Zyrtarë të lartë të BERZH-ës, si dhe me Zyrtarë të lartë të vendeve që janë anëtarë në BERZH./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)