0Shares

Milot Ahmeti nga Gjilani profesion dhe pasion ka fotografimin.

21-vjeçari është duke arritur suksese në këtë fushë ku po punon pa ndërprerë.

Ai bashkëpunon me disa këngëtarë të estradës shqiptare, ndërsa së fundmi është bërë pjesë e një ekipi të madh.

Miloti iu është bashkua ekipit të këngëtarit të njohur kosovar, Ledri Vules dhe është bërë fotografi zyrtar i prishtinasit.

Gjilanasi është gjithmonë pranë Ledrit dhe e shoqëron atë në të gjitha koncertet në trojet shqiptare. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)