0Shares

Diego Milito raportohet se është duke luajtur gjashtë muajt e fundit te Interi .

Tuttosport raporton se Milito tashmë ua ka bërë të qartë drejtuesve të Interit se ai synon të rikthehet në vendlindjen e tij, Argjentinë, në fund të sezonit.

Interi tash ka shtuar përpjekjet për të gjetur një zëvendësim për sulmuesin dhe tashmë ka etiketuar Edin Dzekon e Manchester Cityt si zëvendësimin ideal të Militos. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)