0Shares

Sulmuesi i Interit, Diego Milito, thotë se ai është i lumtur në Giuseppe Meazza.

Argjentinasi shënoi gol në fitoren e mbrëmshme ndaj Chievos, pas të cilës ka thënë e ardhmja e tij është nerazzurre.

“Më pëlqen këtu te Interi dhe synoj të qëndroj derisa kontrata e ime të skadojë në vitin 2014. Gjithçka mund të ndodhë në futboll, kjo po ashtu varet edhe nga ajo çfarë dëshiron klubi”, ka thënë Milito. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)