0Shares

Milani është rikthyer në garë për të transferuar mesfushorin e Real Madridit, Kaka.

Corriere dello Sport shkruan se Reali pret një ofertë të re nga Milani në 48 orët e fundit për Kaka, pasi duket se Santos sërish ka trokitur në derën e skuadrës italiane për Robinhon.

Nëse Milani arrin marrëveshje me Santos për shitjen e Robinhos, ata do t’i shfrytëzojnë paratë për të plotësuar çmimin që kërkon Reali për Kakan, para mbylljes së afatit kalimtar nesër mbrëma. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)