0Shares

Milani raportohet se është duke përcjellë nga afër yllin e QPR, Adel Taarabt, shkruan Gazzetta dello Sport.

Një lëvizje këtë muaj nuk mund të përjashtohet, me Milanin që e sheh Taarabt si një alternativë për mesfushorin e Real Madridit, Kaka.

Taarabt shkëlqeu edhe një herë këtë vikend kundër West Ham United, me menaxherin e QPR, Harry Redknapp, që e krahasoi paraqitjen e tij me atë të Lionel Messi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)